NA MÉM WEBU NALEZNETE POUZE ORIGINÁLNÍ PANENKY JAKO JSOU NAPŘÍKLAD: UPÍRKY, VÍLY, ČARODĚJNICE,
ALE I MIMINKA, PRINCEZNY, JEPTIŠKY A DALŠÍ
PORCELÁNOVÉ PANENKY KUPUJI A PŘETVÁŘÍM NA TAKOVÉ JAKÉ VIDÍTE NA FOTOGRAFIÍCH
PANENKY PRODÁVÁM JE TEDY MOŽNÉ JE KOUPIT PŘÍMO, NEBO TAKÉ OBJEDNAT ŠATIČKY NA DANÉ TÉMA

ETICKÝ KODEX NAKUPUJÍCÍCH

ETICKÝ KODEX NAKUPUJÍCÍCH BYL PORUŠEN.

Když přijímám objednávku na porcelánovou panenku, tak se vždy předem domluvím na podrobnostech ohledně velikosti panenky a také o její platbě.
Vždy posílám panenky na dobírku. A vždy vše klapne tak jak má. Já odvedu svou práci, která mě baví a ráda si se šatičkami vyhraji - sháním i na internetu prýmky, kytičky a různé jiné ozdobičky, kterými pak panenky zdobím a to proto, aby byl zákazník opravdu spokojený a panenka mu dělala radost.
A tak se i stalo v nedávné době, kdy si jedna paní objednala asi 20ks specifických panenek na kterých jsem začala pracovat a když byly první tři hotové tak jsem paní zaslala fotografie a sdělila jsem ji cenu.
Paní jsem se ptala dvakrát, zda panenky mohu zaslat a ona odpověděla, že ano, že je na ně připravená.
I zaslala jsem balíček pečlivě zabalených panenek a to na dobírku.
Paní to však začala zkoušet jinak, najednou přišla s nápadem, abych ji panenky poslala a ona že mi později zašle peníze - s čímž jsem samozřejmě nesouhlasila. A když už byly panenky na poště tak mi napsala, že se mi panenky vrátí zpět a že ať jí je zašlu a ona pak později panenky zaplatí.
Na což jsem ji odvětila, že v žádném případě panenky tímto způsobem zasílat nebudu.
Tímto celá věc zhasla.
Velmi mě mrzí chování takových lidí, kteří si myslí, že dostanou věc zdarma a že výmluvami vše tzv. "okecají" a nebudou muset nic platit.
Chápu velmi dobře tuto paní, která má nemocné dítě, ale když si něco objednám a ještě je to věc vyrobená na konkrétní přání - není to běžná věc, tak nemohu přeci počítat s tím, že člověk, který věc vyrábí, pracuje na zakázce v jednom kuse a přitom musí odmítat další zakázky, že nedostane svou finanční odměnu.
Tyto panenky, které si paní objednala jsou navíc kopiemi originálů panenek, které se v aukční síni v Německu vydražili za velmi slušnou sumu EU.

Takže etický kodex byl porušen a velmi mě to mrzí, že existují tací jedinci, kteří si neustále myslí, že mohou podvádět.

Martina Soukupová

20.6.2016
 
KONTAKT NA MNE

magical.doll@centrum.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one